Doporučení a svědectví

 

Na History Makers si cením velké praktičnosti, konference pokrývá základní Dantémata rozvoje osobnosti ve vztahu s Bohem. Přináší dovednosti, bez kterých se nemůže obejít žádný křesťan, který chce být zapojen do služby. History Makers jsou dle mne výborným nástrojem především pro vedoucí a týmy ve věku  20-30 let.

 

Daniel Hurta, jeden z vedoucích sboru CB Maják

 

 

History Makers byl jediný tréning, který mě v mém vztahu s Bohem opravdu Jakubnakopl neskutečným způsobem. Čas během tréningu a impulzy z vyučování byly plně aplikovatelné do naší služby vedení mládeže a přináší to dodnes blahé ovoce. Vnímám, že Duch svatý skrze History Makers jedná a používá si mocně tento nástroj k vybudování, povolání a zmocnění nových služebníků – vedoucích. History Makers změnilo můj duchovní život i službu, do které mě Bůh povolal.

 

Jakub Pípal, frontman kapely Adonai

 

 

History Makers konference je obrovským přínosem pro náš sbor. Naši mladí Joshlidé teď často čekají, až dostanou od vedoucích sboru novou příležitost se do něčeho zapojit. History Makers pomohlo studentům objevit jejich obdarování a Boží povolání pro ně. Díky tomu jsou mnohem aktivnější a pouštějí se do nových a inovativních služeb jak ve sboru, tak i mimo něj.

 

Josh Patty, vedoucí služby Josiah Venture ve Slovinsku

 

 

Pokud byste si chtěli přečíst, co o konferenci History Makers řekli její účastníci z posledních let, klikněte zde.

Komentáře jsou vypnuty.