Úvod

History Makers je týdenní konference pro mladé vedoucí ve věku mezi 18 a 35 lety. Vedoucí mládeží, dorostů a skupinek, vysokoškolští studenti, kazatelé i lidé na začátku své služby se společně probírají oblastmi souvisejícími s vedením, evangelizací a multiplikací. Na základě Osmi klíčových hodnot nejefektivnějších vedoucích poskytuje History Makers těmto vedoucím praktický trénink a výjimečnou duchovní zkušenost.

 

Konference History Makers vás povede ke zkoumání vašeho vztahu s Bohem, objevování Boží vize a poskytne vám pevné základy pro budování vaší služby. Unikátním rysem History Makers je ucelený balík všech zásadních prvků, na které jako vedoucí nesmíte zapomenout – počínaje vaším životem a zbožností, přes podstatu vedení a práci s lidmi, až po nakládání s Božími zdroji.

 

Konference záměrně probíhá v relativně malé skupině, protože to umožňuje hlubokou osobní interakci. Vyučování jsou založená na Písmu a Božích principech, kombinují se v nich ale i poznatky z výzkumů a osobní zkušenosti osvědčených vedoucích.

 

Být vedoucím je úžasné povolání a velká zodpovědnost. Jste připraveni?

Komentáře jsou vypnuty.